The English Study Centre

jazykové centrum v Mladé Boleslavi

Centrum bylo založeno v roce 2011 a specializuje se na výuku anglického jazyka. V roce 2012 jsme získali licenci na výuku metodou DIRECT. Nabízíme výuku individuální, skupinovou či ve firmách.

Zaměřujeme se především na kurzy všeobecné angličtiny, jež jsou vyučovány metodou DIRECT. Tyto kurzy jsou určeny jak dospělým, tak dětem od 2. tříd.

Speciální kurzy

EMAIL ENGLISH
ENGLISH FOR TELEPHONING
(výuka probíhá tradičním způsobem)

DIRECT BUSINESS
Computers, Banking and Finances
Marketing and Management
Industry, Politics and Law
Communication in Everyday Life

PreparationCentreLogo_RGB_300dpi

Naše centrum se zároveň stalo přípravným centrem pro Cambridgeské zkoušky  a získalo certifikát CAMBRIDGE ENGLISH PREPARATION CENTRE.

Dětem nabízíme možnost složení si Cambridgeských zkoušek YLE (Young Learners English Tests). Tato jazyková zkouška je určena dětem ve věku 7 – 12 let a zahrnuje její jednotlivé stupně – Starters, Movers a Flyers, jež vedou ke hlavní skupině zkoušek Cambridge ESOL (např. KET a PET). Děti jsou většinou na tuto zkoušku připravovány v rámci kurzu DIRECT KIDS.

Studenti a dospělí se mohou připravit na zkoušky KET, PET nebo FCE. Studentům poskytujeme vhodné učební materiály a před zkouškou samotnou jeden test „nanečisto“.

Cambridgeské zkoušky

Zkoušky většinou probíhají v prostorách naší školy (počítačová verze zkoušek pak v Praze). Po vyhodnocení testů a zaslání zpět k nám na školu následuje slavnostní předání certifikátů.